Khans of Tarkir Intro Packs

 13+
 1
 15 min
Gamintojas: Hasbro
Katalogas: Naujai atvykę  Naujienos  
Kalba: anglų  
49.00 Lt
 Prekė yra

EUR 14,19.

Šiuo metu yra 4 kaladės:

Abzan Siege
Jeskai Monks
Sultai Schemers
Temur Avalanche
 

Kaladžių sąrašai

0


Khans of Tarkir - Booster

 13+
 -
 -
Gamintojas: Wizards of the Coast
Katalogas: Magic: The Gathering produkcija  Naujienos  
Kalba: anglų  
13.00 Lt
 Prekė atvyksta

15 kortų papildymo pakuotė

Kaina EUR: 3,77

0


Mount Everest

 10+
 2-5
 60-90 min
Gamintojas: Rebel
Katalogas: Naujai atvykę  Naujienos  Stalo žaidimai  
Kalba: anglų  
139.00 Lt
 Prekė yra

Kaina EUR: 40,26

Everestas - aukšiausias kalnas pasaulyje. Nepaisant to, jo viršūnę pasiekė jau beveik 4000 alpinistų ir kasnet jų vis daugėja. Dauguma  -  turistai, kurie be pagalbos nepasiektų pačių Himalajų, nekalbant apie aukščiausią pasaulio viršūnę.

Tau, patyrusiam kalnų vilkui, teko rimta užduotis: reikia nuvesti grupę turistų į viršūnę ir saugiai pervesti juos atgal į bazę papėdėje.

Reikia planuoti stovyklos vietas, kaip tvarkytis su aklimatizacija, kiek deguonies neštis, kokio dydžio grupę imti. Pasirinkite savo klientūrą - kalnų ragavę sportininkai ar garbingi ir turtingi naujokai? 
Ir kaip jau yra kalnuose, teks taikytis prie oro užgaidų, lavinų ir atitinkamai keisti planus.

0


Tash-Kalar: Arena of Legends

 13+
 2-4
 30-45 min
Gamintojas: Z-Man Games
Katalogas: Naujienos  Stalo žaidimai  
Kalba: anglų  
209.00 Lt
 Prekė yra

Essen 2013 naujiena

2-4 žaidėjai susitinka Tash-Kalar arenoje pademonstruoti savo strateginių sugebėjimų trumpame, bet karštame mūšyje. Teisingai sustatę savo karius, magai gali kviesti stiprius karius naikinti priešininko pajėgas ar ruošti iškvietimo formą  herojams ir legendinėms būtybėms.  

Žaidime yra 3 skirtingos pusės, kiekviena su savo unikaliais padarais, ir viena kaladė legendinių padarų.

Žaidimas turi 2 variantus:
Standartiniame žaidėjai uždirba taškus atlikdami įvairias arenos vedėjų sugalvotas užduotis: kontroliuoti tam tikrus arenos taškus ar dalis, sunaikinti kažkiek priešininko figūrėlių per 1 ėjimą ir t.t.

Kovos variante tikslas yra pralinksminti žiūrovus. Tai pasiekiama dominuojant arenoje ir kviečiant įspūdingus legendinius padarus.

Abu variantai gali būti naudojami dvikovoms arba komandiniam žaidimams. Kovos variante galimas ir „kiekvienas už save“ tipo turnyras.

Kaina EUR: 60,53

0

Geriausias žaidimas VAIKAMS remiantis BOARDGAMEGEEK'u

Galima diskutuoti koks vaikų žaidimas geriausias atsidarome boardgamegeek ir

http://boardgamegeek.com/childrensgames/browse/boardgame


Loopin' Louie (1992)

Yra prekyboje :)

Žaidimų gerbėjoms - auskariukai su D10, D20

Puiki dovana merginai, kuri mėgsta žaidimus :)Žaidimas "Love Letter"

 8+
 2-4
 20-30 min
Rangas:
Gamintojas: AEG
Katalogas: Rekomenduojami  Stalo žaidimai  
Kalba: anglų  
Vertimas: lietuvių  
35.00 Lt
 Prekė yra

Galimi princesės Anetės jaunikiai stengiasi suvilioti princesę siųsdami jai meilės laiškus. Bėda, kad princesė užsidariusi rūmuose ir laiškam tenka keliauti sudėtingais tarpininkų maršrutais. Ar taviškis pasieks ją pirmas?

„Meilės laiškas“ - lengvas ir greitas žaidimas 2-4 žaidėjams. Tikslas - nuvairuoti savo laišką į Princesės Anetės rankas ir tuo pačiu stabdant konkurentų bandymus. Iš 16 kortų kaladės žaidėjai traukia po kortą ir viena korta patraukiama iš žaidimo. Savo ėjime, žaidėjas ištraukia 1 kortelę ir 1 sužaidžia, stengdamasis surasti kurjerius ir išmesti juos iš žaidimo. Stiprios kortelės duodą pranašumą ir tampi taikiniu. Bet per ilgai remdamasis silpnom gali pamatyti savo paties laišką lekiantį į židinį!

Kaina EUR: 10,14

5


Boom Boom BALLOON

 8+
 2+
 15 min
Gamintojas: Identity Games
Katalogas: Pagal užsakymą  
Kalba: anglų  
Vertimas: lietuvių  
49.00 Lt
 Prekės nėra

Tai labai smagus, nuotaikingas vakarėlių žaidimas, tinkantis ir suaugusiems ir vaikams.
Įstačius pripūstą balioną į rėmą ir susmeigus lazdeles per vieną užsifiksavima, galima pradėti žaidimą.
Tikslas: kad ne tavo ėjimo metu sprogtų balionas.
Paeiliui ridenamas kauliukas, koks skaičius iškrenta, tiek paspaudimų, bet kuria lazdele į balioną reikia padaryti. Kiekvienas paspaudimas turi užsifiksuoti.
Stebėkite kaip keičiasi baliono forma ir veidas:) 
Dar vienas paspaudimas ir BOOM, POKŠT, KEBERIOKŠT!!!

Dėžutėje rasite:

  • balionui rėmą
  • 10 balionų su veiduku
  • kauliuką
  • 9 lazdeles

Kaina EUR: 14,19

5


DOBBLE

 6+
 2-8
 10+ min
Gamintojas: Play Factory
Katalogas: Rekomenduojami  Stalo žaidimai  Žaidimai vaikams  Vakarėlių žaidimai  
Kalba: prancūzų  
Vertimas: lietuvių  
49.00 Lt
 Prekė yra

Kaina EUR: 14,19

Mūsų parduotuvėje Dobble galima išbandyti ir kolektyvas pamokins naujus žaidimo variantus, kurių nėra taisyklėse.

DOBBLE tai linksmas, greitos reakcijos žaidimas šeimai ar vakarėliui. Yra penki žaidimai viename

Žaidimo komponentai:  apvali skardinė dėžutė  su 55 kortomis, kurių kiekviena turi 8 simbolius. Kiekviena korta  turi  tik vieną   simbolį sutampantį su  bet kurios kitos kortos vienu  simboliu.
Žaidimas Dobble 1  Ugnies Bokštas
Padalinkite po vieną užverstą kortą kiekvienam žaidėjui. Likusių  kortų krūvelę atverstą padėkite stalo centre.Tai -  traukimo krūva. Žaidėjai vienu metu atverčia savo kortas. Žaidėjas pirmasis radęs ir garsiai pranešęs apie sutampantį simbolį esantį  ir ant jo kortos ir ant atverstosios  kortos stalo centre , laimi pastarąją kortą  ir pasideda ją ant senos savo kortos. Žaidimas tęsiamas toliau. Pasibaigus traukimo krūvai, laimi žaidėjas surinkęs daugiausiai kortų.
Žaidimas Dobble 2 Šulinys
Išimkite vieną kortą iš kaladės ir padėkite užverstą į šalį . Padalinkite likusias kortas, kad visi žaidėjai turėtų po vienodai užverstų kortų savo krūvelėje. Dabar atverskite atidėtąją  į šalį kortą stalo viduryje. Dabar žaidėjai vienu metu atverčia savo kortas ir pirmasis pastebėjęs ir pranešęs apie tokį patį simbolį ant jo ir centrinės kortos, padeda savo kortą ant centrinės.  Pirmasis, kuriam baigiasi kortos laimi.
Žaidimas Dobble 3 Karšta Bulvė
Padalinkite po vieną užverstą kortą kiekvienam žaidėjui. Tada vienu metu visi atverčia savo kortas. Betkuris žaidėjas pamatęs sutampantį simbolį savo viršutinėje  ir varžovo viršutinėje kortoje, padeda visas šį raundą gautas  kortas į jo ranką.(ant viršaus). Gavęs kortas žaidėjas dabar sutapimų jau ieško pagal gautąją  naują viršutinę kortą. Visi žaidėjai ieško ir duoda kortas vienu metu. Raundas baigiasi kai visos kortos atsiduria kurio nors žaidėjo rankose. Tada jo kortos padedamos prieš jį ir užverčiamos (jos kituose raunduose jau nedalyvauja ir jų atsikratyti jau neįmanoma). Visiems vėl išdalinama po vieną kortą naujam raundui. Dėl raundų skaičiaus susitariama (mažiausiai 5). Laimi žaidėjas raundų pabaigoje turintis mažiausiai kortų.
Žaidimas Dobble 4 Pagauk Juos Visus.
Viena atversta korta padedama stalo centre. Žaidėjams padalinama po vieną užverstą kortą. Žaidėjai atverčia savo kortas vienu metu ir ieško sutampančių simbolių tarp centrinės ir kitų žaidėjų kortų (ne savo kortos).  Radęs sutampantį simbolį, žaidėjas pasiima kito žaidėjo kortą sau, tačiau centrinę kortą palieka.  Žaidėjai tęsia simbolių vienodumo paieškas.Kai visos žaidėjų kortos yra paimtos, centrinė korta pakišama po traukimo krūvos apačia, padedama nauja centrinė korta, o žaidėjams vėl padalinama po kortą.Kai traukimo krūva baigiasi, žaidimas baigiasi. Laimi žaidėjas turintis daugiausiai kortų.
Žaidimas Dobble 5 Nuodinga Dovana
Padalinkite po vieną užverstą kortą kiekvienam žaidėjui. Likusių  kortų krūvelę atverstą padėkite stalo centre. Žaidėjai vienu metu atverčia savo kortas. Žaidėjas radęs sutampantį simbolį centrinėje ir varžovo kortoje padeda centrinę kortą ant šio varžovo kortos. Žaidimas tęsiasi kol centrinė kortų krūva baigiasi. Laimi žaidėjas turintis mažiausiai kortų.

Nuotaikingas žaidimas Doble :) skirtas visai šeimai.

 

4.875


Illuminati Expansion Y2K

 -
 -
 -
Gamintojas: Steve Jackson Games
Katalogas: Žaidimų papildymai (angl. expansions)  
Kalba: anglų  
79.00 Lt
 Prekė yra

Kaina EUR: 22,88

Illuminati Y2K is an expansion set to the newly-released colour Illuminati: Deluxe Edition. Y2K introduces 76 new groups, 26 new special cards and two new Illuminati: The Church of the SubGenius and the Shangri-La. Most of the new cards depict groups or things that have become commonplace in modern society (the WWW, El Nino, paparazzi) and that fit in comfortably with any conspiracy theory; other cards just add some new oddball organizations (vampires, arms smugglers, chain letters).

0
Syndicate content